Home

Zostań operatorem bezzałogowych statków powietrznych

Szkolenia teoretyczne i praktyczne do świadectwa kwalifikacji UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator) z uprawnieniami wykonywania lotów w zasięgu wzroku - VLOS oraz poza zasięgiem wzroku - BVLOS.
Dowiedz się więcejFormularz zgłoszeniowy
 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ SZKOLENIA I BEZPIECZEŃSTWO LOTÓW

Celem CSP jest profesjonalne wyszkolenie kandydatów na operatorów UAVO (Unmanned Aerial Vehicle – bezzałogowego statku powietrznego) w zakresie VLOS (Visual Line Of Sight – w zasięgu wzroku)
oraz BVLOS (Beyond Visual Line Of Sight – poza zasięgiem wzroku) jak również EVLOS (Extended Visual Line Of Sight) na samolotach oraz wielowirnikowcach.

 

VLOS

Visual Line Of Sight – nauka latania dronem w zasięgu wzroku

BVLOS

Beyond Visual Line Of Sight – poza zasięgiem wzroku

EVLOS

Loty w zakresie widzialności, gdzie fizyczną widzialność realizuje szereg obserwatorów rozstawionych w terenie i mających bezpośrednią i ciągłą łączność z pilotem
 

 

Centrum Szkolenia Pilotów

Certyfikowany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego ośrodek szkolenia wpisany do rejestru podmiotów szkolących Nr 152RPS-09/2015 Centrum Szkolenia Pilotów służy do teoretycznego oraz praktycznego wykształcenia pilota bezzałogowych statków powietrznych. W CSP można odbyć zarówno szkolenie przygotowujące do egzaminu teoretycznego i praktycznego róznych typów.

Od lat, zarówno jako pracownicy ITWL ale również prywatnie, nasi Instruktorzy współpracują ze wszystkimi czołowymi producentami bezzałogowych systemów UAV z całego świata. Jesteśmy na bieżąco z rozwojem współczesnej techniki i technologii. Wszystkie nasze szkolenie teoretyczne i praktyczne odbywają się w jednym miejscu w Warszawie, ale co trzeba zaznaczyć odbywają się na miejscu również egzaminy państwowe teoretyczne oraz praktyczne

Dowiedz się więcej
 
 
 

Polityka prywatności

Zobacz gdzie jesteśmy

CSP: Centrum Szkolenia Pilotów

Centrum Szkolenia Pilotów
ul. Księcia Bolesława 6
01-494 Warszawa
 

+48 535 915 739


wojciech.lorenc@itwl.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.